Litery 3d z plexi, a z bloku ledowego

Reklama świetlna nie bez powodu cieszy się tak dużą popularnością wśród firm z różnych branż. Nie tylko skutecznie przykuwa uwagę, ale też zachwyca estetyką. Warto więc znać podstawowe warianty takich oznakowań, w tym litery 3D z plexi lub bloku ledowego. Poszczególne rodzaje różnią się w pewnym stopniu wyglądem, jednak łączą je pewne cechy wspólne, w znacznym stopniu wpływające na ich skuteczność w roli nośnika reklamowego. Zapraszamy do zapoznania się z artykułem, w którym prezentujemy najważniejsze informacje na temat tej formy oznakowań.

Trójwymiarowa reklama świetlna – litery z plexi i bloku ledowego

W pierwszej kolejności omówimy zalety, jakimi wyróżniają się litery z bloku ledowego. Tego rodzaju znaki 3D wykonywane są z materiału cechującego się jednolitą strukturą, co przekłada się na harmonijny efekt wizualny. Ich zaletą jest możliwość obniżenia kosztów eksploatacji ze względu na użycie mniejszej liczby diod LED. Atutem jest również spójny wygląd nośnika reklamowego, który będzie skutecznie przykuwać spojrzenia przychodniów i wyróżniać się na tle innych znaków.

Równie wartym uwagi rozwiązaniem są litery 3D z plexi. Mogą świecić na różne kolory, co ułatwia dopasowanie ich do charakteru danej firmy lub indywidualnych wymagań pod względem wyglądu reklamy. Podobnie jak wyroby z bloku reklamowego, w tego rodzaju nośniku świeci zarówno lico, jak i boki. Umożliwia to stworzenie skutecznej, a przy tym niezwykle estetycznej formy promocji, zachwycającej nowoczesnym charakterem.

Zalety liter 3D z plexi i bloku ledowego

Warto mieć na uwadze liczne zalety tego rodzaju znaków świetlnych i wiedzieć, czym się kierować, by wybrać najlepszy wariant. Litery 3D z plexi, a bloku ledowego to istotne zagadnienie, choć ostateczna decyzja dotycząca konkretnego rodzaju reklamy uzależniona jest głównie od osobistych upodobań. Zarówno jeden, jak i drugi wariant wyróżnia się wysokim poziomem estetyki i nowoczesnym charakterem, dzięki czemu doskonale sprawdza się w roli nośnika reklamowego.

Wykonane z plexi lub bloku ledowego litery 3D mogą tworzyć dowolny napis, dzięki czemu znajdują zastosowanie w wielu miejscach jako atrakcyjna wizualnie forma promocji. Niezależnie od wybranego wariantu, zamawiając taką reklamę świetlną, można liczyć na połączenie wyjątkowych walorów estetycznych z doskonałą funkcjonalnością. Odpowiednio dobrane rozwiązania technologiczne sprawiają, że trójwymiarowe znaki emanują jednolitym światłem w wybranym kolorze.

Zamów estetyczne litery 3D z bloku ledowego lub plexi

Chcesz mieć pewność, że zamówiona reklama świetlna 3D będzie wyróżniać się ponadprzeciętną estetyką? W takim razie skorzystaj z oferty firmy proponującej możliwość wykonania liter 3D z bloku ledowego lub plexi w wybranym kolorze. Producent reklam Monster Art proponuje różne rodzaje nowoczesnych nośników. Do ich wytwarzania wykorzystywane są wyłącznie najlepsze komponenty i starannie dobrane technologie, a także wieloletnie doświadczenie w branży. Przekłada się to na wysoki poziom estetyki i solidności liter 3D wykonanych z plexi lub bloku ledowego oraz wykorzystywanych w celach promocyjnych.