Litery 3D polskiego producenta

Sprzedajemy akcesoria, za pomocą których skutecznie zareklamujesz swój biznes. Litery 3D to forma reklamy wizualnej, która pozwala na estetyczną i widoczną prezentację wykonanego z nich napisu zarówno za dnia, jak i o zmroku. Produkujemy je w kilku wariantach, używając taśmy aluminiowej, bloku ledowego, lub klasycznie – plexi. W zależności od wybranej opcji, do wyboru są różne litery 3D. Jako producent oferujemy także możliwość dodania podświetlenia.

Oferujemy nośniki reklamowe klientom biznesowym oraz detalicznym. Nasze produkty wyróżnia bardzo wysoka jakość – decydując się na podświetlane litery 3D, z łatwością zareklamujesz swój biznes i sprawisz, że potencjalni klienci dostrzegą go nawet z dużej odległości. Podczas produkcji nośników wykorzystujemy wytrzymałe materiały, które są odporne na uszkodzenia mechaniczne oraz działanie wilgoci i promieni słonecznych. Możesz mieć pewność, że ich kształt i kolor nie ulegną zmianom na skutek działania wody oraz promieniowania UV.

Dlaczego warto zdecydować się na nasze litery 3D?

Oferujemy litery 3D o różnym designie, w wielu wariantach kolorystycznych. U nas zdobędziesz szyldy zaprojektowane tak, by odzwierciedlały charakter Twojego przedsiębiorstwa oraz docierały do jego grupy docelowej. Nasi klienci mają pełną dowolność, jeśli chodzi o kształt oraz kolor nośników przestrzennych. Dzięki nam zareklamujesz swój sklep branżowy, salon kosmetyczny, placówkę kulturalną i wiele innych. W naszej ofercie znajdują się egzemplarze podświetlane ze wszystkich stron oraz takie, które świecą się tylko z przodu. Z tego powodu możesz zdecydować, jak bardzo ma przykuwać uwagę szyld umieszczony nad Twoim sklepem, salonem czy inną placówką usługową. Warto zaznaczyć, że kupione u nas nośniki możesz umieszczać na ścianie w dowolny sposób.

Jako producent tego rodzaju nośników reklamowych oferujemy również fachowe doradztwo. Chętnie podpowiemy Państwu, który model najlepiej dobrać oraz w jaki sposób można wyeksponować reklamę firmy. W razie pytań – zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego.

znacznik Litery 3D z taśmy aluminiowej

  • Świeci tylko Lico
  • Bok z aluminium
  • opcjonalnie efekt „HALO”

__________

znacznik Litery 3D z bloku ledowego :

  • Cała litera wykonana z jednorodnego materiału
  • Max głębokość 3 cm
  • Świeci lico oraz boki

__________

znacznik Litery 3D z plexi :

  • Cała litera wykonana z plexi
  • Różne kolory
  • Świeci lico oraz boki