Neon Led – nowoczesne oświetlenie nie tylko dla wnętrz

Chcesz przykuć uwagę przechodniów i ściągnąć do swojej firmy nowych klientów? Doskonałym pomysłem będzie nowoczesne oświetlenie LED. Ma ono wiele zalet. Jakich? Dowiesz się tego w poniższym artykule!

Neon LED wykonany jest z tworzywa pokrytego ochronną, silikonową warstwą. To daje mu odporność na uszkodzenia mechaniczne oraz działanie czynników zewnętrznych. Niestraszne mu otarcia, wgniecenia i pęknięcia; będzie bez zarzutu pełnić swoją funkcję nawet w czasie ulewy, wichury, mrozów czy upałów.

Jaką dokładnie funkcję pełnią neony LED?

Nowoczesne oświetlenie nie tylko dla wnętrz ma za zadanie zwiększyć widoczność Twojej firmy. Nic tak nie przykuwa wzroku, jak duży, świetlisty i kolorowy neon z logo przedsiębiorstwa. Taki szyld będzie widoczny z daleka, nawet przy niekorzystnych warunkach pogodowych. Pomoże dotrzeć do Ciebie klientom, którzy są z Tobą umówieni lub przyciągnąć nowych.

Nowoczesne neony LED nie tylko do wnętrz to również część identyfikacji wizualnej firmy. Jeśli umieścisz je na zewnątrz, przy wejściu do placówki, klienci będą mieli poczucie, że uważnie dopracowałeś zarówno wnętrze swojego gabinetu czy sklepu, jak i resztę, czyli zadbałeś o całość swojego wizerunku. To sprawi, że Twoje usługi mogą być postrzegane jako bardziej profesjonalne i zachęcające.

Nowoczesne oświetlenie na miarę

Ogromną zaletą dostępnych tu neonów jest to, że ich rozmiar i design dopasowujemy do potrzeb naszych klientów. Potrzebujesz wielkogabarytowego, nowoczesnego oświetlenia, które będzie wzbudzało zainteresowane już z daleka? A może interesuje Cię niewielki, minimalistyczny szyld stanowiący dodatek do wystroju panującego we wnętrzu Twojej firmy? Nie ma problemu! Wykonamy je dla Ciebie tak szybko, jak tylko uzyskamy potrzebne informacje.

Dzięki technologii LED jesteśmy w stanie uzyskać oświetlenie o różnej intensywności, barwie i temperaturze – nasze szyldy mogą emitować zarówno światło chłodne, jak i ciepłe. Mogą mieć też dowolny kolor. Co ważne, odznacza się on dużą intensywnością. Jest to możliwe, ponieważ takie nowoczesne oświetlenie do wnętrz i nie tylko nie wymaga stosowania dodatkowych filtrów.

Ekologiczna opcja dla biznesu

Neony LED są energooszczędne. Potrzebują aż siedem razy mniej energii, by wytworzyć tyle światła w ciągu godziny, co tradycyjna żarówka! Dzięki temu są też bardzo wydajne i mogą długo pracować nawet wtedy, gdy są poddawane intensywnej eksploatacji. To zmniejsza koszty ich użytkowania, ponieważ nie musisz często montować nowych neonów, by ozdabiały wejście do Twojego salonu, sklepu czy gabinetu. Możesz też skutecznie zareklamować swoje przedsiębiorstwo bez obaw o środowisko naturalne.

Krótkie podsumowanie

Nowoczesne oświetlenie LED nie tylko do wnętrz ma następujące właściwości:

  • zwiększa widoczność Twojej firmy i wzbudza zainteresowanie przechodniów,
  • jest odporne na warunki pogodowe i uszkodzenia mechaniczne,
  • jest częścią identyfikacji wizualnej firmy,
  • jego wygląd może zostać dopasowany do potrzeb klientów,
  • jest energooszczędny.

Zainteresowany? Wyślij nam maila z wytycznymi dotyczącymi interesującego Cię produktu, a zrealizujemy zamówienie!