Neon LED

Jeżeli potrzebujesz reklamy, która zawsze będzie widoczna na zewnątrz, a przy tym odporna niezależnie od warunków atmosferycznych, natomiast zastosowana wewnątrz zmieni wygląd obiektu na nietuzinkową stylistykę – neony led to idealny wybór dla Ciebie.

Polecamy nasz sklep z neonami shop.MonsterArt.pl

Poza standardowymi i prostymi napisami, neony led dają możliwość formowania dowolnych kształtów oraz niestandardowych form. Dzięki rozwinięciu technologii na przestrzeni lat, wszystkie materiały tworzące neon, takie jak: taśmy, pojedyncze diody/żarówki oraz węże, są w pełni energooszczędne, dając możliwość pracy bez przerwy. Zachęcamy do bezpośredniego kontaktu – postaramy się jak najszybciej wycenić Twoje zamówienie.

Najwyższej jakości neony ledowe!

Jako producent neonów, zapewniamy, że znajdujące się w naszej ofercie oświetlenie cechuje się estetycznym wyglądem, a także dużą wytrzymałością. Można je wykorzystać m.in. w restauracjach, hotelach czy też siedzibach firm. Wykonujemy neon ledowy na zamówienie, uwzględniając przy tym wszelkie wymogi naszych klientów, aby efekt finalny zyskał ich aprobatę i był zgodny z oczekiwaniami. Mocne, wyraziste barwy oraz wysoka ekonomiczność charakteryzują nasz neon led. Będąc jego producentem, gwarantujemy, że został wytworzony z najwyższej jakości materiałów!

znacznik Neony LED

  • Posiadają warstwę ochronnego silikonu.
  • Doskonałe do dekoracyjnego oświetlenia wewnętrznego oraz zewnętrznego.
  • Są w pełni energooszczędne.