Panele 3D dekoracyjne

Panele 3D doskonale wpisują się w nowoczesne trendy architektoniczne, nadając każdemu wnętrzu niepowtarzalny klimat. Z pomocą paneli uniwersalnych wykonujemy wspaniałe ściany działowe oraz maskownice grzejnikowe. Nasze produkty idealnie sprawdzą się również w wykonaniu paneli zewnętrznych oraz balustrad.

Nic nie stoi na przeszkodzie, aby nadać wnętrzu nietuzinkowego wyglądu, dzięki naszym panelom podświetlanym. Oświetlenie LED zapewnia dowolność w doborze ciepłej lub zimnej barwy oświetlenia, a nawet zmiennokolorowej RGB. Wykonane przez nas panele charakteryzują się wysoką jakością oraz estetyką wykonania.

Ażurowe panele dekoracyjne

W jaki sposób ożywić nowoczesne pomieszczenie? Świetnym wyborem są panele ażurowe. Pozwalają one na stworzenie w danym wnętrzu ciekawej, a zarazem oryginalnej aranżacji. Jeżeli chodzi o znajdujące się w naszej ofercie ścianki dekoracyjne ażurowe, to z powodzeniem można wykorzystać je jako parawan, balustradę, front meblowy czy też ozdobę ściany. Stawiamy na wysoką jakość wykonania, dzięki czemu każdy proponowany przez nas panel 3D dekoracyjny to rozwiązanie, które posłuży na długie lata!

Postaw na modny akcent dekoracyjny do Twojego wnętrza i wybierz oferowane przez nas panele ażurowe!

Pobierz darmowy katalog wzorów Pobierz darmowy katalog wzorów

znacznik Panele uniwersalne

  • Niepowtarzalny klimat.
  • Nowoczesne i trójwymiarowe kreowanie przestrzeni wnętrz.
  • Praktyczne formy np. jako maskownica, ścianka czy parawan.

__________

znacznik Panele podświetlane

  • Światło dekoracyjne.
  • Równomierne podświetlanie obrazu.
  • Świeci lico oraz boki.