Kaseton reklamowy z plexi

U nas kupisz artykuły, za pomocą których wyróżnisz swoją firmę na tle konkurencji. Oferujemy wysokiej jakości kasety reklamowe wykonane z plexi. Proponujemy egzemplarze w różnych, nawet dużych rozmiarach, dzięki czemu nazwa Twojej firmy będzie widoczna z daleka. Oprócz logo możesz na nich umieścić dowolny napis lub grafikę. Proponujemy banery podświetlane na froncie oraz po bokach, co dodatkowo zwiększa ich widoczność.

W naszej ofercie dostępne są reklamowe kasety z plexi jednostronne i dwustronne. Egzemplarze jednostronne można z łatwością powiesić na ścianie nad wejściem do sklepu, salonu czy innego przybytku. Co więcej, to doskonały element dekoracyjny na wystawę, dzięki któremu przyciągnie ona uwagę potencjalnych klientów i zachęci ich do złożenia wizyty. Modele dwustronne z kolei zawieszane są prostopadle do ściany; logo firmy lub inna wybrana przez Ciebie grafika widnieje po obu stronach kasetonu i jeszcze bardziej przykuwa wzrok przechodniów.

Dlaczego warto wybrać nasze kasety reklamowe?

Podświetlane banery reklamowe w ofercie Monster Art wykonane są z wytrzymałego, twardego materiału. To sprawia, że są odporne na uszkodzenia oraz działanie czynników zewnętrznych i mogą wisieć nad wejściem do Twojej firmy przez długi czas. Co więcej, tego rodzaju produkty z plexi mają wszechstronne zastosowanie. Posłużą Ci nie tylko jako szyld na zewnętrznej ścianie budynku, ale również jako dekoracja do wnętrza lub na wystawę.

Sprzedajemy szyldy reklamowe z plexi różnych rozmiarów w atrakcyjnych cenach. Dzięki temu z łatwością kupisz tu dokładnie taki produkt, jakiego potrzebujesz. Dajemy naszym klientom możliwość zamieszczenia na kasetonach dowolnej grafiki lub napisu – kupisz tu szyld lub ozdobę idealną do baru, eleganckiej restauracji, salonu kosmetycznego, sklepu spożywczego, kancelarii prawnej i wielu, wielu innych. Przez to, że nasze banery z plexi są podświetlane ze wszystkich stron, Twój pomysłowy szyld będzie przykuwał wzrok z daleka lub tworzył przyjemną atmosferę we wnętrzu firmy.

Kasetony z plexi

  • Świeci cały kaseton | front oraz boki|