Kasetony dibond

Dibond to materiał, który powstał z połączenia tworzywa sztucznego oraz aluminium. Jest wyjątkowo wytrzymały, a jednocześnie łatwo poddaje się obróbce. Jego odporność na czynniki atmosferyczne oraz różnice temperatur sprawiają, że jest świetnym materiałem na kasetony reklamowe oraz inne formy reklamy zewnętrznej. Nasze kasetony z dibondu są polakierowane na różne kolory, dzięki czemu farba jest odporna na rozwarstwianie oraz blaknięcie.

Kasetony reklamowe z dibondu charakteryzują się nowoczesną formą

Co najważniejsze, cała widoczna część reklamy zrobiona jest z tego samego materiału, tworząc przy tym jednolitą bryłę. Podczas nocnej ekspozycji świeci tylko napis lub grafika, która jest wycięta w dibondzie, dzięki czemu reklama jest bardzo dobrze widoczna.

Kasetony reklamowe z dibondu to świetna alternatywa dla tradycyjnych szyldów, które wykonane są zazwyczaj z mniej trwałych materiałów i idealny sposób na wyróżnienie lokalu spośród setek innych. Zwiększenie widoczności sklepu to ważny element wspierający rozwój brandu. Estetycznie wykonane kasetony zwiększą rozpoznawalność i ułatwią potencjalny klientom trafić do prowadzonego przez przedsiębiorce punktu.

Kaseton reklamowy w ramie aluminiowej

Szukasz uniwersalnego, a zarazem ekonomicznego sposobu na promocję swojej firmy? Postaw na reklamę świetlną, która nie tylko przyciągnie wzrok potencjalnych klientów, ale też będzie spójna z identyfikacją wizualną Twojej działalności! Kasetony reklamowe w ramie aluminiowej są idealną formą materiałów promocyjnych o wysokiej skuteczności.

Semafory – kasetony reklamowe dwustronne oraz jednostronne

Oferujemy trwałe oraz estetyczne szyldy podświetlane w ramie, które są wykonane z wykorzystaniem frontów z plexi oraz odpornych na czynniki atmosferyczne profili aluminiowych. Taki rodzaj reklamy świetnie sprawdzi się w przypadku większości działalności gospodarczych – od usług, przez punkty sprzedażowe, aż po zakłady produkcyjne. Semafor może pełnić funkcję zewnętrznego szyldu produkowanego według indywidualnego projektu. Kasetony w ramie aluminiowej mogą przybierać różne rozmiary oraz kształty, a dzięki zastosowaniu profesjonalnych modułów LED, mogą też mienić się rozmaitymi barwami.

Cena kasetonu reklamowego z ramą aluminiową uzależniona jest od kilku czynników. Na jej wysokość wpływają bowiem długość i wysokość semafora, a także fakt czy nośnik reklamowy będzie jednostronny, czy też dwustronny. Kwestia ta jest zatem ustalana indywidualnie przy każdym zamówieniu – w celu poznania kosztów prosimy o kontakt z nami i podanie parametrów produktu.

Kaseton reklamowy z plexi

U nas kupisz artykuły, za pomocą których wyróżnisz swoją firmę na tle konkurencji. Oferujemy wysokiej jakości kasety reklamowe wykonane z plexi. Proponujemy egzemplarze w różnych, nawet dużych rozmiarach, dzięki czemu nazwa Twojej firmy będzie widoczna z daleka. Oprócz logo możesz na nich umieścić dowolny napis lub grafikę. Proponujemy banery podświetlane na froncie oraz po bokach, co dodatkowo zwiększa ich widoczność.

W naszej ofercie dostępne są reklamowe kasety z plexi jednostronne i dwustronne. Egzemplarze jednostronne można z łatwością powiesić na ścianie nad wejściem do sklepu, salonu czy innego przybytku. Co więcej, to doskonały element dekoracyjny na wystawę, dzięki któremu przyciągnie ona uwagę potencjalnych klientów i zachęci ich do złożenia wizyty. Modele dwustronne z kolei zawieszane są prostopadle do ściany; logo firmy lub inna wybrana przez Ciebie grafika widnieje po obu stronach kasetonu i jeszcze bardziej przykuwa wzrok przechodniów.