Neon Led – skuteczne narzędzie promocji

Istnieje wiele sposobów na to, by zareklamować swoje przedsiębiorstwo. Plakaty, ulotki czy naklejki na samochód to tylko niektóre z nich. Bardzo dobrą opcją jest też neon LED. Dlaczego? Dowiesz się tego w poniższym artykule!

Neon LED to skuteczne narzędzie promocji, ponieważ jest przedłużeniem Twojego gabinetu, sklepu czy salonu w przestrzeni ulicznej. Dobrze skonstruowany szyld tego rodzaju przykuje uwagę przechodniów nawet wtedy, gdy nie mieli wcześniej styczności z firmą. Sam design graficzny może sprawić, że wejdą do środka, by dowiedzieć się czegoś więcej.

Wyraźny przekaz dla potencjalnych klientów

Neon LED jest skutecznym narzędziem promocji, ponieważ możesz na nim umieścić logo firmy i najważniejsze informacje na jej temat. W ten sposób pokażesz przechodniom, jakie usługi oferujesz i czego mogą się spodziewać po wejściu w Twoje progi. Dzięki niemu logo stanie się również bardziej rozpoznawalne, szczególnie jeśli postawisz na wielkogabarytowy neon. Taki szyld jest bardzo widoczny z daleka. Co więcej, jeśli umieścisz go blisko głównych arterii miasta, z czasem może stać się częścią krajobrazu, który mieszkańcy będą rozpoznawać i darzyć sentymentem.

Dopasujesz go do charakteru Twojego przedsiębiorstwa

Neon LED to skuteczne narzędzie promocji również dlatego, że jest częścią identyfikacji wizualnej firmy. Możesz go tak zaprojektować, by widniejące na nim kolory, symbole i czcionka odpowiadały tym, które znajdują się we wnętrzu placówki, na innych nośnikach promocji czy stronie internetowej. Jeśli stworzysz spójną reprezentację graficzną i zainwestujesz w takie oświetlenie, zbudujesz skojarzenia między Twoją firmą a wybranymi motywami kolorystycznymi. Co więcej, sprawisz, że Twoje usługi będą postrzegane jako bardziej profesjonalne – skoro tak dużo uwagi poświęciłeś promocji swojej firmy, masz dużo do zaoferowania, prawda?

Żywotne i ekologiczne szyldy

Oświetlenie LED to skuteczna promocja na lata. Odznacza się ono bardzo dużą wytrzymałością. Jest odporne na uszkodzenia mechaniczne oraz działanie czynników zewnętrznych. Możesz je wystawić na skrajne temperatury, deszcz czy porywiste wiatry – to narzędzie, które będzie bez zarzutu pełnić swoją funkcję i przyciągać wzrok potencjalnych klientów z daleka! Ma ochronną powłokę z silikonu, która tworzy szczelną barierę, zabezpiecza przed warunkami atmosferycznymi, a do tego dużym naciskiem czy otarciami. Co więcej, neony to produkty energooszczędne, które działają długo bez żadnych usterek – czas ich ekspozycji jest około 30 razy dłuższy niż w przypadku tradycyjnych żarówek!

Krótkie podsumowanie

Oświetlenie LED to skuteczne narzędzie promocyjne z kilku powodów:

  • pozwala przykuć uwagę przechodniów i zdobyć nowych klientów,
  • możesz umieścić na nim logo firmy i sprawić, że stanie się bardziej rozpoznawalna,
  • jest bardzo wytrzymałe i energooszczędne, dlatego przez długi czas będzie zachęcać klientów, by do Ciebie wstąpili!

Jeśli zależy Ci na rozpoznawalności swojego przedsiębiorstwa, zajrzyj na naszą stronę. Znajdziesz tam skuteczne narzędzia marketingowe zgodne z Twoimi potrzebami, dopasowane do Twojej grupy docelowej – wystarczy tylko wysłać mail z wytycznymi, a zrealizujemy zamówienie. Zapraszamy!